Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €
price
Dražice karstā ūdens boileri
Skatīt No 277 €

Jaunumi

I. PV2Heat - īss ieskats

PV2Heat jeb saules paneļu izmantošana siltuma sagatavošanai (parasti karstajam ūdenim) ir process, kurš mūsdienās kļūst arvien aktuālāks. To ir iespējams īstenot dažādos veidos, atkarībā no izvēlētās iekārtas tipa, darbības principa, kā arī no pašas saules paneļu sistēmas. Šis ir ievads rakstu sērijai, kurā tiks padziļinātāk izskatīti šo saules iekārtu veidi, kā arī kuras beigās tiks savilkti secinājumi, ļaujot izprast, tieši kurš saules saražotās elektroenerģijas patērētājs būs vispiemērotākais tieši jums - klientam.

Akcija DAIKIN kondicionieriem!

Līdz šī gada jūnija beigām izmanto iespēju iegādāties DAIKIN kondicionieri par draudzīgu cenu! Daikin SENSIRA un PERFERA kondicionieri ir ideāls risinājums gaisa dzesēšanai vasaras laikā un arī siltuma nodrošināšanai starpsezonas laikā (sildīšana līdz -20°C), ja vēlaties augstas kvalitātes iekārtas no uzticama ražotāja.. SENSIRA kondicionieriem WiFi modulis attālinātai vadībai - dāvanā!

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!