Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Boileri, akumulācijas tvertnes

Ražotais

Cena

Karstā ūdens boileri un akumulācijas tvertnes tiek izmantotas ūdens uzkrāšanai un uzsildei, izmantojot elektrisku sildelementu (tai skaitā arī izmantojot saules saražotu enerģiju), izmantojot saules kolektora saražoto siltumu, vai arī izmantojot apkures sistēmas siltumu, augstas temperatūras apkures sistēmai un siltumsūkņiem.

Tās var iedalīt trīs veidos, atkarībā no tvertnes izmantošanas mērķa:

  • Karstā ūdens boileri - sanitāras tvertnes, kuru vienīgais uzdevums ir karstā ūdens sagatavošana lietošanai uzturam un higēniskiem nolūkiem. Parasti to tilpums ir neliels (līdz 200L), bet ir iespējams iegādāties arī plašāka tilpuma tvertnes;
  • Akumulācijas tvertnes - tvertnes ar vai bez izolācijas, kuras tiek izmantotas apkures karstā ūdens uzkrāšanai, ar mērķi kalpot kā akumulators jeb siltuma rezerve. Šo ūdeni uzturā lietot nedrīkst, bet ir iespējams iegādāties arī īpašas sanitārās akumulācijas tvertnes, kurās tiek uzturēta siltā ūdens rezerve higēniskiem nolūkiem;
  • Multifunkcionālā tvertne - tvertne, kuras galvenais nolūks ir uzturēt karstā ūdens rezervi apkures nolūkam, kā arī, izmantojot iebūvētu nelielu tvertni vai caurplūdes karstā ūdens sildītāju, sagatavot lietojamu karsto ūdeni. Parasti šajās tvertnēs ir iebūvēti arī papildus siltummaiņi zemas temperatūras apkures avota vai saules kolektora pieslēgumam.  

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!