Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Universālās apkures sistēmas no Solvis

Ražotais

Cena

Hibrīdapkures sistēmas Solvis - premium-klases risinājums no godalgota Vācu ražotāja - dod iespēju veikt apkures un karstā ūdens sagatavošanu vienuviet, apvienojot vairākus apkures avotus (cietā kurināmā katlus, siltumsūkņus, saules kolektorus, saules paneļu apsildītus elektriskos tenus u.c.), kuri tiek tālāk vadīti ar viena vadības bloka palīdzību. Pašā iekārtā iespējams iebūvēt arī gāzes vai dīzeļa degli, nodrošinot papildus apkures avotu, neaizņemot lieku vietu katlu telpā. 

Pateicoties Solvis patentētajai stratifikācijas jeb noslāņošanas efekta tvertnei, tā spēj panākt daudz efektīvāku siltuma sadali tvertnē un tālāk apkures sistēmā, paaugstinot pašas sistēmas efektivitāti un lietderīgumu. Karstais ūdens tiek sagatavots, izmantojot caurplūdes ūdens sildītāju - tiek sagatavots vienmēr svaigs karstais ūdens bez leģionellas baktērijām.

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!