Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Multifunkcionālie siltuma akumulatori

Ražotais

Cena

Multifunkcionālās tvertnes tiek izmantotas lai uzkrātu siltumu apkures sistēmai, kā arī lai sagatavotu karsto ūdeni, apvienojot karstā udens boileri un akumulācijas tvertni vienā tvertnē. Ar multifunkcionālās tvertnes palīdzību tiek ietaupīta vieta, ko savādāk aizņemtu atsevišķs karstā ūdens boileris un akumulācijas tvertne.

Karsto ūdeni multifunkcionālā tvertnē ir iespējams sagatavot divos veidos: uzsildot un uzkrājot to mazākā emaljētā tvertnē, kas ir integrēta pašā tvertnē, vai izmantojot nerūsējošā tērauda caurplūdes ūdens sildītāju, iegūstot vienmēr svaigu karsto ūdeni. Abos gadījumos pašai multifunkcionālajai tvertnei ir jābūt uzsildītai, lai spētu sagatavot karsto ūdeni.

Bieži multifunkcionālajās tvertnēs kopā ar caurplūdes siltummaini vai integrēto tvertni tiek integrēti arī apkures siltummaiņi, kuri ļauj karstā ūdens un apkures sagatavošanu veikt ar papildus apkures avotu, to skaitā arī saules kolektoru vai siltumsūkņu, palīdzību.

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!