Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Sildelementi

Ražotais

Cena

Elektriskie sildelementi, kuri tiek ieskrūvēti karstā ūdens vai akumulācijas tvertnē, izmantojot 6/4'' izvadu, vai arī flanci, ja tāds ir iestrādāts tvertnē. Tos var izmantot gan kā atbalsta elementu tvertnes uzsildīšanai, gan arī kā galveno siltuma avotu - tas ir īpaši aktuāli mazāka tilpuma karstā ūdens boileriem. Ja karstā ūdens tvertnē ir iespējams uzstādīt vairākus sildelementus, tad tos ir iespējams izmantot arī vienkāršota stratifikācijas efekta ieguvei. 

Pie mums jūs atradīsiet vienkāršus elektriskos sildelementus, keramiskos sildelementus, kas paredzēti Dražice karstā ūdens boileriem, kā arī saules sildelelementus, kuri iegūst nepieciešamo elektroenerģiju ar saules paneļu palīdzību.

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!