Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Iekārtas, kuras tiek izmantotas gaisa kvalitātes uzlabošanai, gaisa apmaiņas veicināšanai, energoefektivitātes paaugstināšanai.

  • Mobilie gaisa kondicionieri un kondicionieri - abas kategorijas apraksta iekārtas, kuras tiek izmantotas telpas temperatūras pazemināšanai, dzīves kvalitātes uzlabošanai (atvēsinot telpu vasaras laikā) vai arī komerciāliem nolūkiem telpām, kurās nepieciešams uzturēt konstantu vēsu temperatūru (servera telpām, ziedu veikaliem, utml.). Mobilie gaisa kondicionieri ir pārvietojami, sienas kondicionieri ir pastāvīgs risinājums, ar atsevišķu iekštelpu un āra bloku;
  • Ventilācija un rekuperācija - kategorija sevī ietver centrālapkures rekuperācijas iekārtas gaisa apmaiņas nodrošināšanai visā ēkā, kā arī sienas rekuperatorus konkrētas telpas rekuperācijai. Šīs iekārtas izvada veco, sasmakušo gaisu tā vietā ievadot svaigu āra gaisu, kā arī palīdz regulēt mitruma līmeni telpā. Nepieciešamos aksesuārus gaisa izvadīšanai vai ieņemšanai iespējams atrast kategorijā "jumta ventilācijas aksesuāri".

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!