Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Universāla apkures sistēma SolvisBen (DEMO)

Kategorijas: Universālās apkures sistēmas no Solvis

Sakarā ar ekspozīcijas iekārtu maiņu, piedāvājam jums Vācijas ražotāja Solvis demonstrācijas iekārtas ar -40% atlaidi!

SolvisBen hibrīdapkures iekārta sevī ietver Solvis apkures sistēmu principu kompaktā korpusā, kurš aizņems maz vietas jūsu katlu telpā, bet tai pat laikā ietvers sevī visu nepieciešamo apkures un karstā ūdens sagatavošanai. Integrētā 230L tvertne būs pietiekoši liela nelielai vai vidēja izmēra privātmājai, bet pateicoties sistēmā integrētajam WWS karstā ūdens sagatavošanas mezglam, reālais pieejamais siltā ūdens daudzums pārsniegs to, kas ir pieejams tvertnē!

Ja pieejamā tehniskās telpas platība ir neliela, SolvisBen iekārtā ir iespējams integrēt arī HKS apkures grupu, viena apkures loka vadībai. Ar iebūvētu gāzes degli vai siltumsūkņa pieslēgumu rezultātā tiek iegūta kompakta, bet efektīva apkures sistēma bez lieliem apsaistes mezgliem ārpus tās. Pat šādā izvietojumā Solvis apkures iekārta saglabā augstu modernizācijas pakāpi - pie tās joprojām būs iespējams pieslēgt, piemēram, saules kolektoru sistēmu vai papildus apkures avotu. Lai tos apvienotu vienā sistēmā un panāktu to efektīvu darbību, talkā nāks SolvisControl 3 gudrais vadības bloks.

Vēlamies atgādināt, ka piedāvājumā ir demonstrācijas jeb DEMO iekārtas - tās ir pārbaudītas un tehniski ideālā kārtībā, bet, kā jebkurai prezentācijas iekārtai, laika gaitā var rasties nelielas vizuālas nepilnības (piemēram, skrāpējumi), kuri iekārtas darbību neietekmē. Šis fakts ir atspoguļots arī iekārtas cenā.

Galvenie produkta raksturlielumi:

 • Apkures veids: Hibrīdapkures sistēma, ar vai bez iebūvēta gāzes degļa;
 • Gāzes degļa jauda: 10, 18, 25, 30 kW;
 • Tvertnes tilpums: 230L;
 • Pieejamais karstā ūdens daudzums, izmantojot WWS karstā ūdens sagatavošanas mezglu: 30l/min;
 • Izmēri (W x H x D), mm: 650 x 1400 x 1200;
 • Svars, kg: 138.6.

SolvisBen/Max sistēmas brošūra (LV, PDF)

SolvisBen/Max sistēmas brošūra (RU, PDF)

Kopumā ir iespējamas vairāk kā 95 Solvis iekārtu kombinācijas. Ja šeit neatrodat to, kas jums būtu aktuāls, droši sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim izvēlēties tieši jums pielāgotu hibrīdapkures sistēmu.

 

Papildinformāciju par piedāvātajiem modeļiem skatīt zemāk. 

Pieejams noliktavā

Viena sistēma - vairākas kombinācijas!

 

Lai gan uz vietas ir tikai viena demonstrācijas iekārta, tas nemaina faktu, ka tā joprojām ir un paliek Solvis iekārta - to ir iespējams sagatavot dažādās kombinācijās, lai pēc iespējas vairāk to pielāgot jūsu vajadzībām. Zemāk var redzēt atšifrējumus produkta lapā piedāvātajām kombinācijām:

 • SolvisBen Solo / WWS 30  - SolvisBen iekārta bez iebūvēta gāzes degļa, ar caurplūdes karstā ūdens sagatavošanas mezglu (30L/min).
 • SolvisBen Solo / WWS 30 / HKS - SolvisBen iekārta bez iebūvēta gāzes degļa, ar caurplūdes karstā ūdens sagatavošanas mezglu (30L/min) un integrētu apkures sūkņu grupu.
 • SolvisBen Gas 10 / WWS 30 - SolvisBen iekārta ar iebūvētu 10 kW gāzes degli un caurplūdes karstā ūdens sagatavošanas mezglu (30L/min).
 • SolvisBen Gas 18 / WWS 30 - SolvisBen iekārta ar iebūvētu 18 kW gāzes degli un caurplūdes karstā ūdens sagatavošanas mezglu (30L/min).
 • SolvisBen Gas 25 / WWS 30 - SolvisBen iekārta ar iebūvētu 25 kW gāzes degli un caurplūdes karstā ūdens sagatavošanas mezglu (30L/min).
 • SolvisBen Gas 30 / WWS 30 - SolvisBen iekārta ar iebūvētu 30 kW gāzes degli un caurplūdes karstā ūdens sagatavošanas mezglu (30L/min).
 • SolvisBen Gas 10 / WWS 30 / HKS - SolvisBen iekārta ar iebūvētu 10 kW gāzes degli, caurplūdes karstā ūdens sagatavošanas mezglu (30L/min) un integrētu apkures sūkņu grupu: gatava apkures sistēma!
 • SolvisBen Gas 18 / WWS 30 / HKS - SolvisBen iekārta ar iebūvētu 18 kW gāzes degli, caurplūdes karstā ūdens sagatavošanas mezglu (30L/min) un integrētu apkures sūkņu grupu: gatava apkures sistēma!
 • SolvisBen Gas 25 / WWS 30 / HKS - SolvisBen iekārta ar iebūvētu 25 kW gāzes degli, caurplūdes karstā ūdens sagatavošanas mezglu (30L/min) un integrētu apkures sūkņu grupu: gatava apkures sistēma!
 • SolvisBen Gas 30 / WWS 30 / HKS - SolvisBen iekārta ar iebūvētu 30 kW gāzes degli, caurplūdes karstā ūdens sagatavošanas mezglu (30L/min) un integrētu apkures sūkņu grupu: gatava apkures sistēma!

Visām šīm kombinācijām komplektā ir iekļauts arī Solvis gudrais vadības bloks SolvisControl 3, ar kura palīdzību apkures sistēmu ir iespējams vadīt attālinati, kā arī pie kuras var piesaistīt vairākus apkures avotus - ja nākotnē tiek plānots pieslēgt papildus apkures sistēmu (piemēram, granulu katlu, saules kolektoru sistēmu vai gaiss-ūdens siltumsūkni), tad nav jādomā par papildus vadības sistēmu tai!

 

Kā strādā Solvis stratifikācijas tvertne?

 

Solvis apkures sistēma spēj darboties tik efektīvi, pateicoties Solvis patentētajai stratifikācijas tvertnei, kura izmanto ūdens noslāņošanās (jeb stratifikācijas efektu) savā labā - tā vietā, lai visu tvertni uzsildīt vienmērīgi, procesā kurš ir gan laikietilpīgs, gan neekonomisks no patērētā kurināmā, gan arī nelietderīgs no uzkrātā siltuma izmantošanas viedokļa, sagatavotais siltums tiek pievadīts un paņemts no attiecīgā slāņa. Šādā veidā siltums tiek iegūts ātrāk, tas netiek lieki patērēts mēģinot uzsildīt visu tvertni (tiek saražots un patērēts tik siltuma, cik nepieciešams), kā arī, nenoslogojot tvertni, tiek paildzināts tās darba mūžs. Jeb, citiem vārdiem sakot, tā darbojas kā "enerģijas menedžeris", atkarībā no temperatūras nodalot siltuma enerģiju tai paredzētajā vietā un paredzot tai vislietderīgāko pielietojumu.

 

Uzzini vairāk par SolvisBen iekārtu, klikšķinot uz šīs saites!

 

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!