Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Siltumsūkņi Gaiss-Ūdens

Ražotais

Cena

Gaiss-ūdens siltumsūkņi darbojas, pārveidojot gaisā pieejamo siltuma enerģiju lietojamā siltumā - apkures ūdenī, kā arī, atkarībā no sistēmas, sadzīvē lietojamā karstā ūdenī. Šie siltumsūkņi iedalās monobloka tipa siltumsūkņos, kurā visi siltumsūkņa elementi ir apvienoti vienā āra blokā, un split tipa siltumsūkņos, kuros siltumsūkņa elementi ir sadalīti atsevišķos āra un iekštelpu blokos, kuri ir savienoti ar freona līniju. 

Gaiss-ūdens siltumsūkņu lielākā priekšrocība ir to vienkāršība uzstādīšanā un to kompaktie izmēri - lielākā daļa apkures sistēmas mezglu tiek iekļauti divos blokos, to skaitā iekštelpu bloku ir iespējams iegādāties arī ar integrētu karstā ūdens tvertni, vēl vairāk samazinot aizņemto vietu saimniecības telpā (iekštelpu bloku iespējams uzstādīt arī ārpus tā). Kā trūkumu var pieminēt salīdzinoši augsto elektroenerģijas patēriņu un efektivitātes samazināšanos pie zemām temperatūrām (trūkumu, kurš aktīvi tiek risināts).

Pie mums ir pieejami populārākie split-tipa siltumsūkņi no izplatītākajiem ražotājiem (Daikin, Mitsubishi Electric, Midea, Ariston, Nordis, utml.), kā arī monobloka siltumsūkņi no Mitsubishi Electric. 

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!