Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Ventilācija un rekuperācija

Ražotais

Cena

Ventilācijas un rekuperācijas iekārtas sevī ietver iekārtas, ar kurām tiek veikta gaisa nosūce (ventilācija) vai arī gaisa apmaiņa ar mērķi uzlabot gaisa kvalitāti, samazināt mitruma vai sausuma līmeni un attiecīgi atbrīvoties no pelējuma un nevēlamām smakām (rekuperācija). Ventilācijas un rekuperācijas iekārtas palīdz arī saglabāt noteiktu temperatūru telpā, neļaujot tai pārmērīgi sasilt vai atdzist. 

Rekuperācijas iekārtas ir pieejamas divos variantos - centralizētās un decentralizētās iekārtās. Decentralizētie jeb sienas rekuperatori ir ļoti vienkārši uzstādāmi un regulējami, kā arī budžetam daudz draudzīgāki, bet tos ir iespējams izmantot tikai vienā telpā. Centralizēts rekuperators ir efektīvāks darbībā, ar padziļinātu regulēšanu un spēj veikt gaisa apmaiņu visā mājā. Tā trūkums ir sarežģītā iekārtas montāža, kurai ir nepieciešams izstrādāt ventilācijas sistēmas projektu. 

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!