Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

11.04.2024

Aerauliqa Orion - sienas rekuperatori ar centrālas vadības iespēju!

Aerauliqa Orion - sienas rekuperatori ar centrālas vadības iespēju!

Aerauliqa Orion rekuperatori ietver sevī visas priekšrocības, kuras var atrast Quantum Next sērijas rekuperatoros - vienkāršu konstrukciju, kas to padara ērtu montāžā un apkopē, tālvadības pulti, ar kuru ir iespējams veikt attālinātu iekārtas vadību, kā arī mitruma devēju, ar kura palīdzību iekārta sāk darboties ar maksimālo iespējamo jaudu, ja mitruma līmenis pārsniedz pieļaujamo.

Tā galvenā atšķirība - integrētais Modbus protokols, kas ļauj apvienot vairākus rekuperatorus (līdz astoņiem) ar jauno CTRL-HO skārienjūtīgo vadības bloku, ļaujot centralizēt sistēmas vadību un praktiski nodrošināt vienotu visas mājas rekuperāciju ar sienas rekuperatoriem.

Tas ir pieejams divos variantos - Orion 100 ar maksimālo gaisa apmaiņas daudzumu 25 m3/h un Orion 150 ar maksimālo gaisa apmaiņas daudzumu 60 m3/h. Tos var skatīt šeit.

Centralizēto vadības kontrolieri CTRL-HO iespējams iegādāties atsevišķi, nospiežot uz šīs saites.

Atgriezties pie jaunumiem

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!