Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

20.05.2024

Akcija DAIKIN kondicionieriem!

Akcija DAIKIN kondicionieriem!

Nepalaid garām iespēju iegādāties DAIKIN kondicionieri par draudzīgu cenu!

Ja jūs meklējat gaisa kondicionieri, kurš spēs uzticami atdzesēt jūsu vēlamo telpu, kā arī veikt to apsildi starpsezonas laikā, bet vēlaties ko labāku par budžeta klases iekārtām. 

Daikin Sensira ir abu šo īpašību apvienojums. Izmaksu ziņā tā ir pielīdzināma augstākas klases budžeta iekārtām, bet tās detaļu un darbības kvalitāte neatpaliek no tā, ko parasti var sagaidīt no DAIKIN. Pašlaik 3.5 kW kondicionieri ir iespējams iegādāties par akcijas cenu - 844.99 €, ar WiFi kontrolieri attālinātai vadībai (+100 € vērtība) dāvanā!

Daikin Perfera turpretīm ir īsta Premium-klases iekārta, ar ļoti augstu energoefektivitātes līmeni (A+++/A/+++ 3.5 kW iekārtai), 2-zonu telpas skeneri daudz efektīvākai telpas dzesēšanai, Flash Streamer gaisa filtru vislabākajai gaisa attīrīšanai un ļoti klusu darbību - tikai 19 dB. Akcija attiecas uz 3.5 kW un 5.0 kW kondicionieriem.

Nenokavē - akcija ir spēkā tikai līdz Jūnija beigām!

Atgriezties pie jaunumiem

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!