Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

3.06.2024

IV. PV2Heat - Off-grid invertori un saules sildītāju vadības elementi

IV. PV2Heat - Off-grid invertori un saules sildītāju vadības elementi

Šajā nodaļā tiks apskatīti PV2Heat vadības elementi, kā arī modified sine off-grid invertori. Šīs iekārtas ir kopīgas darbības principā - atšķirībā no PV2Heat sildelementiem un boileriem, tās pašas neveic apsildi, bet gan nodod saules saražoto enerģiju parastajam sildelementam (atkarībā no ražotāja tas var būt ražotāja rekomendēts vai kāds no populārākajiem tirgū pieejamajiem sildelementiem). 

PV2Heat vadības elements darbības princips ir vienkāršs - izmantojot pašā blokā iebūvētu vai atsevišku elektrības skaitītāju (līdzīgi kā saules sildelementiem ar netiešu pieslēgumu, nepieciešamo informāciju ir iespējams iegūt arī no atbalstītas Smart Home sistēmas vai akumulatoru uzlādes bloka, ja tiek izmantots hibrīda saules paneļu sistēma), ir iespējams pārvadīt noteiktu daudzumu saražotās saules enerģijas (vai arī visu momentā saražoto lieko saules enerģiju) elektriskajam sildelementam, iegūstot visaugstāko efektivitāti no esošas saules paneļu sistēmas. 

Turpretīm modified sine jeb modificēta sinusa off-grid invertori pārveido saules paneļu saražoto strāvu "maiņstrāvā", kuru var tālāk darbināt vienkāršu elektroierīču darbināšanai. Atšķirībā no true sine jeb īsta sinusa invertora, ar modified sine invertori iespējams darbināt tikai vienkāršu elektroniku, bez induktīvas slodzes. Tas nozīmē, ka ar šo invertoru nevarēs darbināt cirkulācijas sūkni vai ledusskapi, bet to varēs izmantot vienkāršākām elektroniskām iekārtām (tai skaitā arī parastam elektriskajam boilerim).

Galvenā priekšrocība netiešas apsildes iekārtām ir iespējamība tās apvienot ar esošām iekārtām - pārvades iekārtām tas nozīmē apvienošanu ar esošu saules paneļu sistēmu, bet modificēta sinusa invertoriem - apvienošanu ar esošu karstā ūdens boileri. Kā trūkumu var minēt mazliet sarežģītāku montāžas procesu (kas bieži arī ietvers atsevišķas iekārtas uzstādīšanu uz tehniskās telpas sienas), kā arī iekārtu izvēles ierobežojumu dažiem no sildelementiem - dažas no iekārtām spēs efektīvi darboties tikai ar tā paša ražotāja sildelementiem. 

Vērts pieminēt, ka abu tipu vadības iekārtas var izmantot arī citu vienkāršu sildelementu, piemēram, elektriski apsildāmu grīdu vai elektrisko radiatoru barošanai.

Zemāk ir norādītas dažas produkta saites, kur var apskatīt šīs iekārtas:

  • My-PV AC•THOR vadības ierīce, ar kuras palīdzību, izmantojot elektrisko skaitītāju, ir iespējams pārvadīt noteiktu daudzumu (iestatītu vai lieko saražoto) saules enerģijas uz tam pieslēgtu sildelementu, šajā gadījumā ieteicams izmantot My-PV sildelementu. Šo vadības ierīci ir iespējams iegādāties arī 9 kW versijā (AC•THOR 9s), kura spēj vadīt vairākus sildelementus, vienu 9 kW sildelementu, vai arī kādu no atbalstīto ražotāju apsildes elementiem - elektriskās grīdas, radiatorus, vai pat siltumsūkņus;
  • ECO Solar Boost MPPT-3000 PRO 3.5 kW invertors ir izmantojams vienkāršu elektroierīču darbināšanai, pie kura iespējams pieslēgt saules paneļus ar jaudu līdz 3.5 kW. Jāņem vērā, ka ierīces ar elektrisku regulēšanu (piem. karstā ūdens boileri) var pieslēgt tikai pie galvenā - pirmā (1) izvada. 
Atgriezties pie jaunumiem

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!