Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

5.07.2024

Mūsu internetveikalā tagad atrodami arī radiatori!

Mūsu internetveikalā tagad atrodami arī radiatori!

Apkures radiatori ir viens no vienkāršāk uzstādāmajiem un efektīvākajiem siltumatdeves avotiem, gan jaunbūvēs, gan it īpaši esošās, renovētās ēkās. Tagad tie ir arī daļa no mūsu plašā produktu klāsta!

Radiatori Termolux ir augstas kvalitātes risinājums efektīvas siltumatdeves nodrošināšanai. Piedāvājumā ir dažādu izmēru un pieslēguma tipu radiatori, ar vairākām stiprinājumu iespējām, atkarībā no īstenojamā apkures sistēmas projekta. 

Nospiežot uz šīs saites iespējams skatīt produktu klāstu. Kategorijas aprakstā ir izvietots izvērstas tehniskās informācijas fails, kā arī siltumatdeves kalkulators, ar kura palīdzību ir iespējams aprēķināt, kāda izmēra radiators ir nepieciešams visenergoefektīvākai siltumatdevei.

Atgriezties pie jaunumiem

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!