Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

TOSHIBA

Ražotais

Cena

TOSHIBA gaisa siltumsūkņi sevī ietver augstākās klases risinājumus trīs dažādos modeļos, katrs no kuriem izceļ konkrētu produkta īpašību. Visi šie siltumsūkņi tiek piedāvāti īpašā Nordic variantā, kurš ir pārbaudīts un īpaši pielāgots mūsu klimatam. 

TOSHIBA Polar siltumsūkņi ir vienkāršākie no Toshiba Nordic siltumsūkņu modeļiem, kas garantē sildīšanu līdz -25°C un kurus iespējams iegādāties divos variantos - ar baltu vai melnu iekštelpu bloku.

TOSHIBA HAORI siltumsūkņi izceļas ar plānu iekštelpu bloku, kuru dizainu iespējams mainīt paša spēkiem - iekštelpa bloka priekšas vāks tiek pārklāts ar auduma drānu, kuru iespējams mainīt paša spēkiem vai arī pasūtīt specifiska dizaina pārvalku, kas siltumsūkni padalīs tiešām unikālu. Vienlaikus tas saglabā efektīvu darbību līdz -25°C temperatūrai.

TOSHIBA Premium+ siltumsūknis ir viens no visefektīvākajiem siltumsūkņiem tirgū un viens no retajiem modeļiem, kuri garantē efektīvu sildīšanu pat pie -30°C.

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!