Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

9.07.2024

Uzzini - kā ar My-PV palīdzību iespējams gandrīz pilnībā izmantot saules saražoto enerģiju!

Uzzini - kā ar My-PV palīdzību iespējams gandrīz pilnībā izmantot saules saražoto enerģiju!

Integrējot AC ELWA 2 gudro saules sildelementu ar diviem AC ELWA-E saules sildelementiem, mājsaimniecība Vöru, Igaunijā spēja panākt gandrīz neticamu 98% saules enerģijas pašpatēriņu. 

Pateicoties klimata izmaiņām un saules paneļu tehnoloģijas attīstībai (kas vienlaikus ļauj arī samazināt to izmaksas), saules paneļi elektroenerģijas saražošanai ir kļuvuši par efektīvu un pieprasītu enerģijas avotu arī Baltijas valstīs. Šīs mājas īpašnieks to izjuta uz savas ādas, kad viņa saules paneļu sistēma lielu daļu saražotās elektroenerģijas nodeva kopējā tīklā - mājsaimniecības pašpatēriņš bijā daudz mazāks, kā paneļu saražotā enerģija.

Igaunijā, līdzīgi kā tagad arī pie mums, liekās saražotās elektroenerģijas nodošana tīklā ir neizdevīga. Lai šo problēmu risinātu, mājas īpašnieks izvēlējās izmantot My-PV saules sildelementus - AC ELWA 2 gudro sildelementu kurš darbojas arī kā galvenais vadības avots, kā arī divus AC ELWA-E saules sildelementus (kopā trīs sildelementus, kuri katrs tiek baroti ar savas fāzes spriegumu), apvienotus ar Wifi Meter datu skaitītāju liekās saražotās enerģijas nodošanai uz 1800L multifunkcionālo tvertni. Šāda sistēma palīdz sagatavot gan karsto ūdeni, gan arī nodrošināt apkures atbalstu, it īpaši starpsezonas periodā.

My-PV darbības rezultāti ir acīmredzami: 2024. gada aprīlī ar šīm ierīcēm tika panākts 98% saules enerģijas pašpatēriņš.

Atgriezties pie jaunumiem

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!