Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Granulu katli NBE-RTB

Ražotais

Cena

NBE-RTB ir viens no pazīstamākajiem premium-klases granulu apkures sistēmu ražotājiem Eiropa un Dānijā, kur tie pārstāv aptuveni 60% no uzstādītajiem granulu katliem. Tos var atpazīt ar vairākām patīkamām funkcijām, kuras padara granulu katla lietošanu vienkāršu, efektīvu, bez liekiem sarežģījumiem - automātisku katla attīrīšanu ar saspiesta gaisa palīdzību, attālinātu vadību jau integrētu katlā, kā arī augstu jaudas modulācijas līmeni, ļaujot to pielāgot gandrīz jebkuras privātmājas energoefektīvai apkurei.

Pie mums ir iespējams iegādāties abas NBE-RTB pārstāvētās iekārtas un tām paredzētos granulu bunkurus - NBE-RTB Phoenix granulu katlu, kā arī Blackstar+ granulu katlu. 

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!