Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Easypell kompaktais granulu apkures katls, 16 - 32 kW

Kategorijas: Granulu katli EASYPELL

Austrijā ražotais Easypell granulu katls izceļās ar saviem relatīvi kompaktajiem izmēriem, ņemot vērā, ka tajā ir iekļauts arī granulu bunkurs – granulu katls nāk komplektā ar integrētu 165 kg (Easypell 16 – 20) vai 185 kg (Easypell 25 – 32) granulu bunkuru.

Easypell granulu apkures katla ikdienas lietošanu vēl ērtāku padarīs tā augstā automatizācijas pakāpe – izmantojot liesmas temperatūras un dūmgāzu devējus, granulu katls pats pielāgojas un izvēlās efektīvāko degšanas režīmu. Automātiskā pelnu tīrīšana, nepieciešams iztīrīt pelnu trauku ik pēc 1 tonnas izkurināto granulu.

Komplektācijā nāk digitālais vadības bloks, kā arī ar sensoru komplekts.

Easypill granulu apkures katla galvenās priekšrocības:

  • Kompakts, ar ietilpīgu granulu bunkuru 165 kg (Easypell 16 – 20) vai 185 kg (Easypell 25 – 32);
  • Augsta lietderības pakāpe, 95.2%;
  • Augsta drošības pakāpe, pateicoties kontrolētai degšanas temperatūrai, atpakaļaizdedzes vārstam un citiem drošības pasākumiem;
  • Pielāgojama katla darbības jauda, atkarībā no konkrētās apkures sistēmas;
  • Iekārta var darboties gandrīz autonomi, nepieciešams tikai uzpildīt granulas un veikt tās ikgadējo apkopi;
  • Ar iebūvēto granulu katla vadību iespējams vadīt vairākus apkures lokus, kā arī veikt karstā ūdens sagatavošanu (skat. montāžas instrukcijas A varianta vadību, 34. lpp.);
  • Pie granulu katla iespējams pieslēgt ārēju vadības moduli precīzākai vairāku apkures loku vadībai (skat. montāžas instrukcijas B varianta vadību, 42. lpp.).

Easypell granulu katla lietošanas instrukcija (LV, PDF)

Easypell granulu katla montāžās instrukcija (LV, PDF)

Pieejams noliktavā
5,932.50 - 6,650.00 €
Cena ar PVN

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!