Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

PV2Heat sildelements MY-PV ELWA, 2 kW

Kategorijas: My-PV

MY-PV ELWA 2 kW PV2Heat sildelements ir vienots risinājums, kuram nav nepieciešami papildus pārvades elementi - nepieciešams tikai tieši pieslēgt saules paneļus, un bez aizķeres pārvērst saražoto elektroenerģiju siltumā. Pateicoties iebūvētajam MPP trekerim, tiek iegūts visaugstākais iespējamais elektrības daudzums no saules paneļiem. Tā ir pilnīga off-grid sistēma, kuras darbībai nav nepieciešams tīkla pieslēgums, lai gan sildelementu var paralēli pieslēgt pie tīkla, nodrošinot rezerves strāvas avotu, ja tas ir nepieciešams.

Galvenās produkta priekšrocības:

  • Vienkārša un lēta uzstādīšana, kuru ir iespējams veikt arī paša spēkiem - nav nepieciešamas atļaujas sistēmas uzstādīšanai vai pieslēgšanai, tā kā saules paneļi nenodod elektrību kopējā elektrotīklā;
  • Lineāra sildelementa vadība no 0 līdz 2 kW, atkarībā no saražotās saules enerģijas, neviens vats netiek izniekots;
  • Turpina darboties pat tīkla pazušanas gadījumā;
  • Ja nepieciešams, sildelementu ir iespējams pieslēgt pie tīkla tā atbalstam vai gadījumā ja saules enerģija netiek ražota (piemēram, nakts laikā);
  • Vienkāršotā uzbūve salīdzinājumā ar saules kolektoru sistēmām - netiek izmantotas caurules, siltumnesēji, solārie izplešanās trauki vai cirkulācijas sūkņi.

MY-PV ELWA 2 kW sildelementu var iegādāties gan atsevišķi, gan arī kā komplektu ar visu nepieciešamo, lai to uzstādītu saviem spēkiem. Komplektā tiek iekļauti:

  • 5x 410W saules paneļi ar kopējo jaudu 2.05 kW;
  • Slīpa jumta stiprinājumi tiem (tiek precizēti atkarībā no jumta tipa);
  • Kabeļu un savienojumu komplekts, 20m.

Papildus šim komplektam ir iespējams iegādāties komplektu, kurā 5x 410W saules paneļu vietā tiek izmantoti 4x Jinko Solar 580W Bifacial saules paneļi, ar kopējo jaudu 2320W. Šajā gadījumā nepieciešams ņemt paneļa izmērus un svaru: 2278x1134x30mm, 30 kg.

Produkta datu lapa (ENG, PDF)

Sildelementa izmēri (ENG, PDF)

Pieejams noliktavā
669.99 - 1,669.99 €
Cena ar PVN

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!