Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

15.05.2024

Karstā ūdens sildīšana ar My-PV PV2Heat sildelementiem!

Karstā ūdens sildīšana ar My-PV PV2Heat sildelementiem!

My-PV PV2Heat sildelementi - vienkāršs veids kā lietderīgi izmantot saražoto saules enerģiju karstā udens sagatavošanai, kā arī apkures atbalstam, uzsildot akumulācijas tvertni vai arī pat darbinot elektriskus siltuma avotus. 

Pašlaik mūsu produktu klāstā ir pieejami sekojošās My-PV iekārtas:

  • My-PV ELWA - vienkāršākais no My-PV produktu klāsta, ELWA darbojas līdzīgi kā citi pie mums pieejamie PV sildelementi, ar tiešu piesēgumu no saules paneļu sistēmas. Galvenā atšķirība: sildelementa augstā darbības jauda (2 kW). Pateicoties tam, to ir iespējams izmantot ne tikai kā atbalsta ierīci, bet kā galveno karstā ūdens sagatavošanas avotu. Gadījumā, ja saules saražotās enerģijas daudzums būs nepietiekams, tad, atkarībā no iestatītās pieslēgšanās temperatūras, to ir iespējams barot arī no kopējā tīkla. Mēs piedāvājam variantus ar pašu sildelementu, kā arī pilnu solāro komplektu tam, ar nepieciešamajiem stiprinājumiem, kabeļiem, un saules paneļiem lai apmierinātu tā jaudas patēriņu.
  • My-PV AC ELWA 2premium-klases sildelements ar integrētu vadību ir piemērots pieslēgšanai jau pie gatavas saules paneļu sistēmas, tas atbalsta lielāko daļu no populārajiem saules paneļu invertoru ražotājiem. Tam piemīt augsta darbības jauda - 3.5 kW - kas ir lineāri vadāma, kā arī to var izmantot, lai vadītu papildus 3 kW sildelementu. AC ELWA 2 ir iespējams apvienot ar My-PV Wifi Meter datu lasītāju vēl precīzākai iekārtas vadībai, dodot iespēju izmantot tikai lieko saražoto saules enerģiju tā darbināšanai, vienlaikus paaugstinot saules paneļu sistēmas efektivitāi un samazināt kopējam tīklam nodoto elektroenerģijas daudzumu. Pie mums piedāvājumā attiecīgi ir pieejama pati iekārta, kā arī trīs dažādas papildkomplektācijas, atkarībā no jūsu vēlmēm un vajadzībām: tikai ar My-PV WiFi meter, ar My-PV WiFi meter un saules paneļu papildināšanas sistēmu, kā arī pilnu saules paneļu sistēmu ar 6 kW Huawei hibrīda invertoru, kurš atbalsta My-PV sildelementus.
  • My-PV AC•THOR nav sildelements - tā ir lineāri vadāma saražotās saules enerģijas pārvades ierīce, ar kuras palīdzību to ir iespējams nodot līdz pie tās pieslēgtiem patērētājiem. Ir pieejami divi AC•THOR modeļi - AC•THOR ar 3 kW jaudu, kurš ir paredzēts vienkārša My-PV sildelementa darbināšanai, ar vai bez integrēta termostata atkarībā no apsildāmās tvertnes, kā arī AC•THOR 9s ar 9 kW jaudu, kura pieslēguma opcijas ir daudz plašākas. Pie tā ir iespējams pieslēgt līdz trīs elektroenerģijas patērētājiem (piemēram, trīs 3 kW sildelementi vai 3 kW sildelements un divi elektriski apsildāmi apkures loki) vai arī augstas jaudas 9 kW trīsfāzu sildelementu. Šis variants būs vispiemērotākais plaša tilpuma tvertnēm, it īpaši apkures akumulācijas tvertņu atbalstam. 

 

Atgriezties pie jaunumiem

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!