Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Universāla apkures sistēma SolvisMax 457 (DEMO)

Kategorijas: Universālās apkures sistēmas no Solvis

Sakarā ar ekspozīcijas iekārtu maiņu, piedāvājam jums Vācijas ražotāja Solvis demonstrācijas iekārtas ar -40% atlaidi!

Hibrīda apkures sistēma SolvisMax ir jauns skatījums uz modernām apkures sistēmām no vadošā Eiropas ražotāja SOLVIS GmbH no Vācijas. SolvisMax ir kombinēta augstākās energoefektivitātes klases (līdz A+++) sistēma, kas nodrošina apkuri, ūdens sildīšanu un, ja nepieciešams, arī baseina apsildi.

Solvis inovatīvie risinājumi - efektīva siltumenerģijas akumulācija termoakumulācijas tvertnē, racionāla ūdens uzsildīšana un saules enerģijas izmantošana pēc stratifikācijas principa, kā arī optimāla dažādu enerģijas avotu kombinācija - tas viss ļauj nodrošināt vēl nebijušu efektivitāti un samazināt apkures izmaksas līdz pat 50-60%!

SolvisMax sistēma ir pieejama ar dažādiem tvertnes tilpumiem, konkrētā iekārta nāk ar 450L tvertni. Sistēmā integrētais gudrais vadības bloks SolvisControl3 nodrošinās mijiedarbību starp visiem pieslēgtajiem apkures avotiem (gan apkures iekārtām, gan saules kolektoriem, gan saules paneļiem ar SolvisTim sildelementu) un apkures sistēmas vadību kopumā.

Vēlamies atgādināt, ka piedāvājumā ir demonstrācijas jeb DEMO iekārtas - tās ir pārbaudītas un tehniski ideālā kārtībā, bet, kā jebkurai prezentācijas iekārtai, laika gaitā var rasties nelielas vizuālas nepilnības (piemēram, skrāpējumi), kuri iekārtas darbību neietekmē. Šis fakts ir atspoguļots arī iekārtas cenā.

Galvenie produkta raksturlielumi:

 • Apkures veids: Hibrīdapkures sistēma, ar vai bez iebūvēta gāzes degļa;
 • Gāzes degļa jauda: 10, 18, 25, 30 kW;
 • Tvertnes tilpums: 450L;
 • Pieejamais karstā ūdens daudzums, izmantojot WWS karstā ūdens sagatavošanas mezglu: 24l/min;
 • Izmēri (W x H x D), mm: 870 x 1380 x 1800 (ø - 870 mm);
 • Svars, kg: 130.0.

SolvisBen/Max sistēmas brošūra (LV, PDF)

SolvisBen/Max sistēmas brošūra (RU, PDF)

Kopumā ir iespējamas vairāk kā 95 Solvis iekārtu kombinācijas. Ja šeit neatrodat to, kas jums būtu aktuāls, droši sazinieties ar mums un mēs palīdzēsim izvēlēties tieši jums pielāgotu hibrīdapkures sistēmu.

 

Papildinformāciju par piedāvātajiem modeļiem skatīt zemāk. 

Pieejams noliktavā

Viena sistēma - vairākas kombinācijas!

 

Lai gan uz vietas ir tikai viena demonstrācijas iekārta, tas nemaina faktu, ka tā joprojām ir un paliek Solvis iekārta - to ir iespējams sagatavot dažādās kombinācijās, lai pēc iespējas vairāk to pielāgot jūsu vajadzībām. Zemāk var redzēt atšifrējumus produkta lapā piedāvātajām kombinācijām:

 • SolvisMax Solo 457 / LM24 - SolvisMax iekārta bez iebūvēta gāzes degļa, ar uzlādes staciju, kurā ir ietverts karstā ūdens sagatavošanas mezgls (24L/min).
 • SolvisMax Solo 457 / LM24 / SÜS - SolvisMax iekārta bez iebūvēta gāzes degļa, ar uzlādes staciju, kurā ir ietverts karstā ūdens sagatavošanas mezgls (24L/min) un saules kolektoru sūkņu grupa, priekš kolektoriem ar platību līdz 20 m2.
 • SolvisMax Gas 10 (457) / LM24 - SolvisMax iekārta ar iebūvētu 10 kW gāzes degli, ar uzlādes staciju, kurā ir ietverts karstā ūdens sagatavošanas mezgls (24L/min).
 • SolvisMax Gas 18 (457) / LM24 - SolvisMax iekārta ar iebūvētu 18 kW gāzes degli, ar uzlādes staciju, kurā ir ietverts karstā ūdens sagatavošanas mezgls (24L/min).
 • SolvisMax Gas 25 (457) / LM24 - SolvisMax iekārta ar iebūvētu 25 kW gāzes degli, ar uzlādes staciju, kurā ir ietverts karstā ūdens sagatavošanas mezgls (24L/min).
 • SolvisMax Gas 30 (457) / LM24 - SolvisMax iekārta ar iebūvētu 30 kW gāzes degli, ar uzlādes staciju, kurā ir ietverts karstā ūdens sagatavošanas mezgls (24L/min).
 • SolvisMax Gas 10 (457) / LM24 / SÜS - SolvisMax iekārta ar iebūvētu 10 kW gāzes degli, ar uzlādes staciju, kurā ir ietverts karstā ūdens sagatavošanas mezgls (24L/min) un saules kolektoru sūkņu grupa, priekš kolektoriem ar platību līdz 20 m2.
 • SolvisMax Gas 18 (457) / LM24 / SÜS - SolvisMax iekārta ar iebūvētu 18 kW gāzes degli, ar uzlādes staciju, kurā ir ietverts karstā ūdens sagatavošanas mezgls (24L/min) un saules kolektoru sūkņu grupa, priekš kolektoriem ar platību līdz 20 m2.
 • SolvisMax Gas 25 (457) / LM24 / SÜS - SolvisMax iekārta ar iebūvētu 25 kW gāzes degli, ar uzlādes staciju, kurā ir ietverts karstā ūdens sagatavošanas mezgls (24L/min) un saules kolektoru sūkņu grupa, priekš kolektoriem ar platību līdz 20 m2.
 • SolvisMax Gas 30 (457) / LM24 / SÜS - SolvisMax iekārta ar iebūvētu 30 kW gāzes degli, ar uzlādes staciju, kurā ir ietverts karstā ūdens sagatavošanas mezgls (24L/min) un saules kolektoru sūkņu grupa, priekš kolektoriem ar platību līdz 20 m2.

Visām šīm kombinācijām komplektā ir iekļauts arī Solvis gudrais vadības bloks SolvisControl 3 (kā daļa no LM uzlādes moduļa), ar kura palīdzību apkures sistēmu ir iespējams vadīt attālinati, kā arī pie kuras var piesaistīt vairākus apkures avotus - ja nākotnē tiek plānots pieslēgt papildus apkures sistēmu (piemēram, granulu katlu, saules kolektoru sistēmu vai gaiss-ūdens siltumsūkni), tad nav jādomā par papildus vadības sistēmu tai!

 

Kā strādā Solvis stratifikācijas tvertne?

 

Solvis apkures sistēma spēj darboties tik efektīvi, pateicoties Solvis patentētajai stratifikācijas tvertnei, kura izmanto ūdens noslāņošanās (jeb stratifikācijas efektu) savā labā - tā vietā, lai visu tvertni uzsildīt vienmērīgi, procesā kurš ir gan laikietilpīgs, gan neekonomisks no patērētā kurināmā, gan arī nelietderīgs no uzkrātā siltuma izmantošanas viedokļa, sagatavotais siltums tiek pievadīts un paņemts no attiecīgā slāņa. Šādā veidā siltums tiek iegūts ātrāk, tas netiek lieki patērēts mēģinot uzsildīt visu tvertni (tiek saražots un patērēts tik siltuma, cik nepieciešams), kā arī, nenoslogojot tvertni, tiek paildzināts tās darba mūžs. Jeb, citiem vārdiem sakot, tā darbojas kā "enerģijas menedžeris", atkarībā no temperatūras nodalot siltuma enerģiju tai paredzētajā vietā un paredzot tai vislietderīgāko pielietojumu.

 

Uzzini vairāk par SolvisMax iekārtu, klikšķinot uz šīs saites!

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!