Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Astrel 4-noks Elios4you PV atbalsta sistēma (PV enerģijas pārvalde karstā ūdens sagatavošanai, siltumsūkņa darbināšanai un sadzīves tehnikas atbalstam)

Kategorijas: Udens/apkures uzsilde ar PV

4-noks ražotā saules paneļu vadības sistēma, izmantojot viedās tehnoloģijas un tās aplikāciju dod vienkāršu un tūlītēju iespēju uzsākt pašpatēriņa organizāciju, pārvirzot iekārtas izmantošanas laikus, lai tie sakristu ar PV sistēmas optimāliem izmantošanas laikiem. Pašpatēriņš tiek optimizēts:

  • Pārorganizējot elektroenerģijas izmantošanu uz laiku, kad PV sistēma saražo visvairāk elektroenerģijas;
  • Uzglabājot nepatērēto saražoto elektroenerģiju, izmantojot elektrisko tenu karstā ūdens uzsildei;
  • Pārveidojot neparētēto saražoto elektroenerģiju citā elektroenerģijas veidā, kā piemēram lai darbinātu siltumsūkni.

Šī sistēma sevi attiecīgi iedala dažādos elementos, kuri darbojās kopā, vai arī dažos gadījumos (Power Reducer SA) var arī darboties atsevišķi.

Kā galvenais elements šajā sistēmā ir Elios4you PV patēriņa vadības bloks. Neatkarīgi no uzstādītā invertora, tas monitorē gan saražoto elektroenerģiju, gan arī patērēto eletroenerģiju reāllaikā. Elios4you PV vadības blokā ir iebūvēs slodzes kontroles relejs, kuru var izmantot vēlamas iekārtas (piem. boilera elektriskā tena vai siltumsūkņa) apgādei ar elektroenerģiju – pārsniedzot noteiktu eksporta jaudas slieksni, relejs ieslēdzas, un nodod nepieciešamo jaudas daudzumu elektriskajam tenam vai siltumsūknim, kompensējot trūkstošo enerģiju no tīkla.

Šī vadības bloka Smart versiju (Elios4you Smart vai Elios4you Smart Pro atkarībā no pieslēgto fāžu skaita) var apvienot ar Smart Plug RC, kas kontrolē sadzīves tehnikas darbības laiku, balstoties uz pieejamo saules saražoto elektroenerģiju, Smart Switch RC, kas ļauj darbināt elektriskās slodzes ar termināli (kā piem. gaisa kondicionieriem, sūkņiem vai elektriskiem sildpaneļiem). Bezvadu signāla uztveramības radiusu var palielināt, izmantojot signāla pastiprinātāju ZR-REP-E230-HA.

Lai būtu iespējams pilnvērtīgi izmantot saražoto elektroenerģiju, nododot atpakaļ tīklā pēc iespējas mazāk no tās, kopā ar Elios4you tiek apvienots Power Reducer vadības bloks, ar kuru šī elektroenerģija tiek aizvadīta uz elektrisko tenu vai elektrisko boileri un veikta ūdens uzsilde, neatkarīgi no saražotās liekās jaudas daudzuma. 

Šo bloku ir iespējams izmantot gan, kā minēts, kopā ar Elios4you vadības ierīci, gan arī atsevišķi, izmantojot Power Reducer SA (stand alone – patstāvīgs).

Šīs iekārtas var apvienot kopā ar jebkuru elektrisko tenu vai elektrisko boileri, kā arī ar siltumsūkni, ja šo iekārtu elektriskā jauda nepārsniedz 3 kW.

Cena var mainīties atkarībā no piegādes izmaksām

Pieejams noliktavā

Elios4you sistēma tiek piedāvāta dažādos variantos, gan jaunām sistēmām, gan arī esošām saules paneļu sistēmām cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu saules paneļu sistēmu:

  • Elios4you (1F) un Elios4you Pro (3F sistēmai līdz 15 kW) - vadības bloki, ar kuriem var novērot saules sistēmas darbības, kā arī izmantojot slodzes kontroles releju, pēc noteiktas eksporta jaudas sliekšna pārsniegšanas nodot lieko saražoto elektroenerģiju elektriskajam tenam vai siltumsūknim. Atšķirībā no Elios4you Smart iekārtām, parasto iekārtu nevar pieslēgt pie attālinātās vadības rozetēm vai relejiem;
  • Elios4you Smart (1F saules paneļu sistēmai) vadības bloks, ar kuru var novērot saules paneļu sistēmas darbību, kā arī, pēc noteiktas eksporta jaudas sliekšna pārsniegšanas nodot lieko saražoto elektroenerģiju elektriskajam tenam vai siltumsūknim. Atšķirībā no parastas Elios4you sistēmas, ar šo sistēmu iespējams vadīt 4-noks radio rozetes un relejus, ļaujot regulēt padodamo jaudas daudzumu iekārtām (kā piemēram el. tenam, siltumsūknim vai arī pat parastai sadzīves tehnikai) šādā ceļā, papildus nepieciešamo elektrību kompensējot ar tīkla elektrību.;
  • Power Reducer un Power Reducer RC (1F un 3F), kuri tiek pieslēgti klāt pie Elios4you vadības bloka un, izmantojot elektrisko sildelementu, veic boilera uzsildi neatkarīgi no padotās liekās jaudas (līdz 3 kW), nekomopensējot atlikušo jaudu ar tīkla jaudu. Atšķirībā no parastās iekārtas, Power Reducer RC pielieto bezvadu (radio) saziņu ar vadības bloku.;
  • Power Reducer SA (1F) - saules enerģijas izmantošana karstā ūdens sagatavošanai bez Elios4you vadības bloka;
  • Elios4you Smart apvienojumā ar Power Reducer RC;
  • Elios4you Smart apvienojumā ar Power Reducer RC un Dražice sildelementu TJ 6/4 (2.5 kW);
  • Elios4you Smart apvienojumā ar Power Reducer RC un Kospel sildelementu (3.0 kW);

Pēc pieprasījuma tiks noskaidrota cena un piegādes termiņi viedajām rozetēm Smart Plug RC un Smart Switch RC, kā arī Elios4you vadības iekāŗtām saules paneļu sistēmām virs 15 kW.

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!