Sīkdatnes

Mēs izmantojam sīkfailus, lai sniegtu jums vislabāko iespējamo pieredzi mūsu vietnē. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu izmantotajām sīkdatnēm, skatiet mūsu sīkdatņu lapu šeit.

LV / EN / RU

Grozs

Summa:

0.00 €

Saules kolektoru komplekts SOLARIFY Pro, karstā ūdens sagatavei un apkures atbalstam, 800l

Kategorijas: Saules kolektoru komplekti

SOLARIFY saules kolektori ir paredzēti saules enerģijas izmantošanai karstā ūdens sagatavošanai, kā arī apkures atbalstam. Saules kolektori efektīvi darbosies gan vasaras, gan arī starpsezonu laikā (atkarībā no laikaapstākļiem, tā spēs darboties pat ziemā).

Tie ir spējīgi uzsildīt karsto ūdeni tvertnē līdz vārīšanas temperatūrai.

Solarify Pro saules kolektoru komplektā tiek ietvertas nepieciešamās pozīcijas, lai sagatavotu saules kolektoru sistēmu ne tikai karstā ūdens sagatavošanai, bet arī apkures atbalstam un arī baseina apsildei.

Jāņem vērā, ka šāda sistēma nodrošinās efektīvu apkures atbalstu tikai starpsezonas laikā (rudens, pavasara mēneši).

Šis komplekts sastāv no 60 cauruļu vakuuma saules kolektoru komplekta (trīs 20 cauruļu kolektori Solarify), apvienojumā ar AE S9 800L multifunkcionālo tvertni un gudro vadības bloku, ar kuru iespējams paralēli saules kolektoru sistēmai vadīt līdz trim apkures lokiem.

Komplektiem nepieciešamos cauruļvadus un cauruļu savienojumus nepieciešams iegādāties atsevišķi, balstoties uz jums nepieciešamajiem izmēriem. Par to izmaksām un pieejamību lūgums sazināties ar mums.

Pieejams noliktavā
6,645.00 €
5,173.00 €
Cena ar PVN
Piesakies aizdevumam

Saules kolektoru komplekts SOLARIFY PRO

 

60 cauruļu sistēma ar multifunkcionālo tvertni, karstā ūdens sagatavošanai un apkures atbalstam

 

Vakuuma saules kolektora darbības princips

 

Vakuuma stikla kolbas, pateicoties to formai, spēj absorbēt vairāk enerģijas salīdzinājumā ar plakanu saules kolektoru sistēmu (tiek absorbēta vairāk kā 93% saules staru enerģijas, bet saules kolektoru efektivitāte saglabājas pi~83.2%). Šī enerģija tiek tālāk pārvērsta siltumā un, pateicoties vakuumam, karstums tiek noturēts stikla kolbas iekšienē. 

 

Šī enerģija tiek izmantota, lai koncentrētu saražoto siltumu vara sildcaurulēs, kuras ir izvietotas iekšpus kolbā. Tās tiek sakarsētas līdz pat 200°C, attiecīgi uzvārot un līdz tvaika stāvoklim uzsildot tajā esošo šķidrumu. Šis siltums tālāk ceļas uz augšu, līdz sadalītājā jeb manifoldā esošam vara siltummainim. Tur tas tiek nodots nesasalstošajam siltummainim, vara caurulē esošais šķidrums atdziest un nosēst uz leju. Process atkārtojas.

 

Nesasalstošais siltumnesējs no saules kolektora, ar cirkulācijas sūkņa palīdzību, cirkulē uz jūsu boileri vai multifunkcionālo tvertni. Cirkulācijas sūkņa darbība ir atkarīga no solārā vadības bloka, pie kura ir pieslēgti divi temperatūras devēji - viens no kuriem ir ievietots tvertnē, bet otrs - saules kolektorā. Tiklīdz tvertnē tiek uztverta temperatūra, kas ir zemāka par to, ko spēj saražot saules kolektors, sūknis ieslēdzas un sāk nesalstošā siltumnesēja cirkulāciju. Mirklī, kad tvertnē esošā temperatūra pārsniedz saražoto, cirkulācijas sūknis atslēdzas. 

 

Saules kolektorus iespējams montēt gan uz jumta, gan uz zemes, gan arī uz plakana jumta vai fasādes. Visefektīvākā to darbība ir sasniedzama, montējot uz dienvidu pusi, 45° lenķī. Bet, kā jau minēts, pateicoties plašajam absorbācijas leņķim salīdzinājumā ar plakaniem kolektoriem, tie saglabās darbības efektivitāti arī neoptimālās montāžas vietās.

 

Saules kolektora SR-20 tehniskie dati:

 Parametrs

 Vērtība

 Efektivitāte, %  84.20
 Jaudas izeja, W  1359
 Kondensators  φ24
 Caurules izmēri, DxL  58x1800
 Kolektora izmēri, WxHxL  1980x1564x125
 Kolektora svars (bez rāmja), kg  60

 

Komplektā ietilpst:

  • Multifunkcionālā tvertne AE S9 800L,
  • Vakuuma saules kolektori SR20,
  • Solārā sūkņu stacija,
  • Siltumnesējs saules kolektoriem TYFOCOR® LS® ROT -28°C,
  • Gudrais vadības modulis,
  • PT1000 sensors -40 / +180 °C - 2gab.,
  • Izplešanās trauks saules kolektoriem.

 

Papildu aprīkojums tiek izvēlēts un piegādāts atsevišķi katrai sistēmai:

  • Nerūsējošā tērauda dubultās izolācijas cauruļvadi (10m, 15m, 25m), kabelis temperatūras sensoram.
  • Jumta stiprinājumi (atkarībā no jumta seguma un leņķa).

Kļūsti par TavaSistēma biedru!

Abonē un esi pirmais, kurš uzzina par neticamām atlaidēm, jauniem produktiem un aktualitātēm apkures, ventilācijas un kondicionēšanas pasaulē!